Multi Multi to popularna polska loteria

Multi MultiDziś w tym artykule opowiemy o jednej z najpopularniejszych loterii w Polsce, która pozwala wygrać nawet 25 000 000 zł i jest gwarancją ekscytującego doświadczenia hazardowego, zastrzyku adrenaliny i wielu emocji. Loteria Multi Multi aktualne jest rozgrywana codziennie i aby ją wygrać należy odgadnąć 20 liczb, aby zabrać do domu dużą nagrodę. Jedną z największych zalet loterii w dzisiejszych czasach jest to, że możesz grać w nią online, a wszystko czego potrzebujesz to stabilne połączenie internetowe na swoim urządzeniu mobilnym lub komputerze.

Co to jest Multi Multi?

Zasady Multi Multi lotto są maksymalnie proste i nieskomplikowane, dlatego każdy może spróbować swojego szczęścia bez względu na wcześniejsze doświadczenie hazardowe – wystarczy tylko szczęście i intuicja.

W tej grze loteryjnej należy wytypować od 1 do 10 dowolną liczbę z przedziału od 1 do 80. Szansa i wysokość Twojej wygranej zależy od tego, ile numerów Multi Multi wybierzesz. Jeśli wszystkie 10 wytypowanych przez Ciebie liczb się zgadza, otrzymujesz deklarowaną wygraną plus dodatkową kwotę bonusową, która może wynieść nawet kilka milionów złotych. Loteria oferuje także opcję Plus, która może podwoić Twoją wygraną; Plus jest ostatnim wylosowanym numerem i to on może doprowadzić Cię do zwycięstwa.

Jak grać w Multi Multi

Jak grać w Multi Multi

Gra Multi Multi zapowiada się ekscytująco i nieprzewidywalnie, ale pamiętaj, aby przed wejściem dobrze zapoznać się z zasady gry w Multi Multi. Poniżej przedstawiamy zasady loterii krok po kroku dla graczy, którzy są gotowi spróbować swojego szczęścia już dziś!

 1. Kup bilet.
 2. Zdecyduj, ile numerów obstawiasz — od 1 do 10 numerów. Do wygrania jest 20 numerów. Im więcej numerów wybierzesz, tym wyższa jest możliwa wygrana.
 3. Wybierz Multi Multi numery od 1 do 80.
 4. Dodaj grę z Plusem za 2,5 zł, aby wygrać znacznie więcej i zwiększyć swoje szanse! Plus jest zawsze dwudziestym wylosowanym numerem. Trafiając Plusa, zawsze wygrywasz!
 5. Zwiększ swoją wygraną poprzez zwiększenie zakładu (od x2 do x10). Z Plusem i zakładem x10 możesz wygrać nawet 25 000 000 zł.
 6. Graj od 1 do 14 lub wszystkie 28 rund z rzędu.
 7. Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną. Losowania odbywają się codziennie o godzinie 14:00 i 22:00. Sprawdzaj wyniki Multi Multi lotka w dowolnym miejscu i czasie! Gdy grasz online, zostaniesz powiadomiony o swoich wygranych i znajdziesz je na swoim koncie gracza.
 8. Zawsze zachowaj swój kupon. Jest on jedynym dowodem udziału w grze i podstawą Twojej wygranej. Jeśli grasz online, dowodem gry jest elektroniczny dziennik transakcji w systemie sprzedaży, który jest powiązany z Twoim kontem gracza.
 9. Chcesz zagrać ponownie? Wystarczy, że oddasz swój poprzedni kupon sprzedawcy, a otrzymasz nowy — z tymi samymi opcjami i numerami, ale na nowe losowania. Ważne dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz przedłużyć swój poprzedni kupon za pomocą kilku kliknięć.

Jak wygląda bilet Multi Multi i ile kosztuje

2,50 zł to Multi Multi cena kuponu wstępu do loterii. Za tę cenę możesz postawić zakład na 1 liczbę od 1 do 80, a funkcję Plus możesz aktywować już za kolejne 2,50 zł. Można też wybrać stawkę: im wyższa stawka, tym większa wygrana, każde podbicie z 1 na 2, z 2 na 3 i tak dalej również będzie kosztować 2,50 zł. Po potwierdzeniu zakupu środki zostaną wypłacone z portfela powiązanego ze stroną internetową, na której zamierzasz zagrać w loterii.

Kupon Multi Multi to wydruk z terminala (lottomatu), który otrzymujesz od sprzedawcy podczas gry w punktach Lotto. Zawiera on najważniejsze informacje dotyczące Twojego udziału w grze, np. nazwę gry, Twoje numery i datę losowania. Kupon jest niezbędny do wypłaty wygranych i ewentualnego Multi Multi sprawdz. W grze online kupon to zapis elektronicznej transakcji zakładu w systemie sprzedaży przypisany do Twojego Konta Gracza.

W wersji online możesz również wybrać opcję abonamentu. Wówczas Twój kupon będzie uczestniczył w kolejnych losowaniach aż do ich zakończenia.

Multi Multi online

Multi Multi onlineW Multi Multi gra na sprawdzonych stronach kasyn i loterii online. Wystarczy, że zarejestrujesz się na wybranej stronie i doładujesz swój e-portfel: 2,50 zł już wystarczy, aby wypróbować tę ekscytującą grę i sprawdzić swoje szczęście. Zaletą korzystania z formatu online jest to, że możesz grać w loterię codziennie i śledzić proces niezależnie od miejsca i czasu: wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe na komputerze lub laptopie.

Multi Multi na telefon komórkowy

Dla tych graczy, którym trudno jest regularnie przebywać w pobliżu komputera lub laptopa, istnieje wspaniała możliwość wzięcia udziału w loterii za pomocą mobilnego gadżetu, takiego jak smartfon lub tablet. Niemal wszystkie strony internetowe kasyn i innych loterii posiadają adaptacyjne wersje mobilne, które umożliwiają grę w dzisiejsze Multi Multi na urządzeniu mobilnym i nie różnią się niczym od klasycznego formatu opartego na przeglądarce — są jedynie wygodniejsze, ponieważ dostęp do nich jest zawsze możliwy niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

Multi Multi prawdopodobieństwo

Już doświadczeni gracze w trakcie trwania tej loterii i po przeanalizowaniu Multi Multi zasady byli w stanie wypracować, że prawdopodobieństwo wygranej można obliczyć za pomocą teorii prawdopodobieństwa.

Wzór ten wynika z takich czynników jak liczba wprowadzonych liczb, liczba trafień oraz obecność lub brak funkcji Plus.

Na przykład, prawdopodobieństwo, że gracz postawi 1 liczbę bez aktywnej funkcji Plus i ta 1 liczba będzie prawidłowa wynosi 1:4. A jeśli funkcja Plus jest aktywna, to prawdopodobieństwo wynosi 1:80.
Jeśli gracz obstawiłby wszystkie 10 liczb, to prawdopodobieństwo, że te 10 liczb będzie prawidłowe bez funkcji Plusa wynosi 1 : 8 911 711. Jeśli Plus zostanie podłączony, to prawdopodobieństwo wynosi 1: 17,823,422.

Statystyki Multi Multi numery – gorące numery

Po przeanalizowaniu ostatnich 50 losowań, w Multi Multi statystyki zestawiliśmy tzw. „gorące” i „zimne” numery. Przez „gorące” rozumiemy te liczby, które prowadziły i wypadały w prawie każdej z 50 rund, natomiast „zimne” liczby to te, które prawie nigdy nie wypadały. Na oba te typy zdecydowanie warto zwrócić uwagę, bo jeśli jakaś liczba regularnie pojawia się wśród zwycięskich numerów w Multi lotek wyniki, to być może doprowadzi Cię do upragnionego zwycięstwa.

 • Gorące numery: 23, 18, 37, 58, 7.
 • Zimne numery: 55, 19, 50, 67, 38.

Kiedy losowanie loterii odbywa się

Kiedy losowanie loterii odbywa się

Przeżyj wyjątkowe doświadczenie na żywo i nie przegap ani jednego losowania Multi Multi live!

Losowanie odbywa się dwa razy dziennie o godzinie 14:00 i 22:00 czasu polskiego. Pierwsze losowanie transmitowane jest na stronie www.lotto.pl, drugie na www.lotto.pl, a także w TVP 3 i na Facebooku. Co wygodne, losowanie Multi na żywo możesz oglądać zarówno z komputera, jak i gadżetów mobilnych, wystarczy połączenie z Internetem. Nie zapomnij zarejestrować swojego konta w powyższych serwisach i uzupełnić swojego e-portfela oraz obstawiać zakładów opartych na szczęściu i Twoich umiejętnościach strategicznych.

Jeśli masz problem z dostępem do strony i nie możesz uczestniczyć w meczu, który już obstawiłeś, możesz również skorzystać z oficjalnej aplikacji mobilnej Totalizatora Sportowego dostępnej na urządzenia z systemem iOS lub Android lub zadzwonić na infolinię Totalizatora Sportowego pod numer 801 450 450, aby uzyskać informacje o aktualnych wynikach i swoich wygranych.

Multi Multi wyniki archiwalne

To, co jest naprawdę przydatne, to fakt, że zawsze możesz być świadomy każdej loterii, która się odbyła i jej wyników. Można się o tym przekonać w Multi Multi – archiwalne wyniki, gdzie znajdują się informacje o wylosowanych numerach końcowych, a także sumach wygranych przez uczestników.

Przykładowo, według archiwalnych wyników Multi, dziś w grze 05.05.2023 o godz. 14:00 potoczyły się liczby 2, 8, 9, 12, 13, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 32, 40, 41, 49, 54, 55, 57, 75.

Na stronach przechowywane są również informacje za poprzednie miesiące, a nawet lata. Dzięki temu gracze znają wyniki na wypadek, gdyby przegapili jakąś grę, a niektórzy muszą je znać, aby ewentualnie stworzyć własną strategię i algorytmy sukcesu przy wyborze kombinacji numerów na kolejną loterię.

Emocje związane ze sprawdzaniem zwycięskich numerów są dla niektórych graczy ulubioną częścią loterii. Wyniki są zawsze dostępne w aplikacjach lotto.pl, LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży oraz pod numerem infolinii.

Jeśli grałeś online, zostaniesz powiadomiony o swojej wygranej, a informacja zostanie zapisana na Twoim koncie gry.

Rekordowe wyniki Multi Multi

Wśród uczestników loterii na przestrzeni lat, historia zawsze będzie pamiętać te osoby, które zasłynęły z wygrywania naprawdę dużych sum pieniędzy. Wyniki lotto Multi Multi przedstawiają kilka takich osobowości w historii loterii.

 • 25 czerwca 2015 r. Wygrana wyniosła 7.548.929,10 zł i została wygrana w Luboniu (woj. wielkopolskie).
 • 13 października 2014 r. Wygrana wyniosła 3 609 917,30 zł i została wygrana w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie).
 • 2 sierpnia 2014 r. Wygrana wyniosła 3.109.085,10 zł i została wygrana w Zawiczu (woj. świętokrzyskie).
 • 11 lipca 2017 r. Wygrana w wysokości 2 968 436,70 zł padła w Mławie (woj. mazowieckie).
 • 13 września 2010 r. Nagrodę w wysokości 2 955 479,40 zł wygrano w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie).

Jak grać w Multi Multi żeby wygrać

Nasz zespół przygotował kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci wygrać poprzez obstawianie właściwych liczb. Porady te zostały zaczerpnięte z doświadczenia graczy loterii oraz innych czynników.

 • Ustaw swój zakład. Możesz pomnożyć swój zakład podstawowy od x2 do x10, aby wygrać znacznie więcej, gdy trafisz! Do 25 milionów złotych czeka na Ciebie, gdy grasz z zakładem x10 i opcją Plus. Prowizja od zakładu wzrasta wraz z zakładem.
 • Graj w wielu losowaniach. Chcesz zostać w grze na dłużej? Warto więc wybrać od 2 do 14 lub 28 kolejnych losowań.
 • Dodaj do gry opcję Plus. Bądź odważny i zwiększ swoje szanse i wygrane! Wystarczy, że skontaktujesz się ze sprzedawcą, sam zaznaczysz pole lub wybierzesz grę z Plusem online. Dodanie Plusa kosztuje tylko 2,5 zł. Plus jest zawsze dwudziestym, ostatnim wylosowanym numerem. Gdy znajdzie się wśród liczb, które wybierzesz w zakładzie opcyjnym Plus, wygrywasz!
 • Uważaj na „gorące” numery – czyli takie, które w ostatnich rundach prowadziły kilka razy z rzędu. Istnieje duża szansa, że Multi Multi – gorące liczby mogą ponownie uszczęśliwić kogoś innego, ale nie Ciebie!
 • Nie minimalizuj wpływu szczęścia jako potężnego czynnika pomagającego Ci wygrać. Jeśli zauważysz tendencję, że już kilka razy wygrałeś stawiając na swoje „szczęśliwe” numery, nie bój się zrobić tego ponownie!

Loteria Multi Multi – krótka historia

Multi Multi do 14 czerwca 2019 roku nosiło nazwę Multi Lotek. Jest to gra z liczbami losowymi, która powstała jako polski odpowiednik Keno i została wydana w 1996 roku. Już wtedy wprowadzenie cotygodniowej gry liczbowej było możliwe dzięki przejściu na system internetowy. Choć początkowo myślano o nazwaniu loterii tak samo, jej twórcy uznali, że nazwa powinna nieść przesłanie gry i tak ukuto nazwę Multi Lotek oznaczającą „mnóstwo lotek”. Loteria początkowo wykorzystywała ówczesną wiodącą i postępową zachodnioniemiecką maszynę losującą, HBS/RFN/1973, która wcześniej była używana w losowaniach big-lot, super-lot i zakładów specjalnych. W pierwszym roku losowania odbywały się tylko cztery razy w tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Teraz gracze mogą grać w loterii codziennie.

8 października 2007 roku pojawiła się nowa wersja gry o nazwie Multi lotek Plus. Numer Plus miał być ostatnim numerem w kolejności losowania. Dzięki temu maksymalna wygrana w Multi lotku wynosiła 25 milionów złotych przy wyborze opcji Plus i dziesięciokrotność stawki.

15 czerwca 2009 roku w celu zwiększenia przychodów loterii „Multi Lotek” i „Multi Lotek Plus” zostały zastąpione przez „Multi Multi” i „Multi Multi plus”, której to nazwy loteria używa do dziś.

Często zadawane pytania

Multi Multi jak sprawdzic wygrana?
Swoje wygrane można sprawdzić w aplikacji mobilnej Totalizatora Sportowego lub aplikacji internetowej Wyniki Lotto net, a także dzwoniąc na infolinię Totalizatora Sportowego pod numer 801 450 450 i tam uzyskując informacje o aktualnych wynikach. Wyniki są też zawsze dostępne w aplikacjach i punktach sprzedaży lotto.pl, LOTTO i m.LOTTO.
Multi Multi ile kosztuje?
Zakład Multi express kosztuje 2,5 zł. Mnogość opcji i elastyczność w Multi Multi wynika z tego, że w zakładzie można wybrać od 1 do 10 liczb.
Jak wygrać w Multi Multi?
Zdecyduj, ile liczb obstawiasz - od 1 do 10 liczb. W sumie losowanych jest 20 liczb. Im więcej liczb, tym większa możliwa wygrana. Wybierz liczby od 1 do 80.
Jak trafić 7 liczb w Multi Multi?
Postaw zakład na siedem numerów.